Wij geloven in de kracht van het textiel+ vakmanschap en de gemeenschap om bij te dragen aan een gelukkiger, gezonder en duurzamer planetair ecosysteem dat voor iedereen toegankelijk is. Sluit je aan bij de Chain en creëer je NFTS – Neverending Flag Textile+ Story!
Alle NFTS worden gepresenteerd in een Chain of Compassion-tentoonstelling tijdens TPF2022 van 13 – 15 oktober. Elke NFTS is gedurende een minuut te koop. bod van €15,- tijdens TPF2022. Hoe meer mensen geïnteresseerd zijn in een NFTS, hoe hoger het bod.
Het totale opgehaalde bedrag van alle verkochte NFTS zal worden gedoneerd aan Stichting The Pollinators die zich actief inzet voor het beschermen en stimuleren van de bijen en andere bestuivers, evenals de biodiversiteit in ons land.